Pożyczka na 12 miesięcy 

Planujesz wziąć pożyczkę i zastanawiasz się nad okresem spłaty? Pożyczka na 12 miesięcy może być doskonałym rozwiązaniem, pozwalając na wygodne rozłożenie kosztów. Dzięki taRata.pl możesz w prosty sposób otrzymać oferty pożyczek z 12 miesięcznym okresem spłaty o wielu firm pożyczkowych i wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Wypełnij wniosek i zobacz jakie to proste.

Ile chcesz pożyczyć?
100zł 150 000zł
Na ile czasu?
3 mies. 120 mies.
Bezpłatnie i bez zobowiązań!

Pożyczka na 12 miesięcy z taRata.pl

Innowacyjne pożyczki z taRata.pl to zupełnie nowe podejście do Twoich osobistych finansów. Wypełniasz jeden formularz online – proces jest w 100% dostępny przez Internet, bez wychodzenia z domu. Następnie my zajmujemy się resztą. W Twoim imieniu przekazujemy zapytanie o pożyczkę na 12 miesięcy do naszych partnerów – wielu firm pożyczkowych z całej Polski. Jednoczesne wnioskowanie do różnych firm znacznie zwiększa szansę na pozytywną decyzję pożyczkową. Ostatecznie poznasz wszystkie warunki oferowanej pożyczki i zdecydujesz, czy chcesz podpisać umowę.

Rozwiązanie proponowane przez taRata.pl jest wygodnym i szybkim sposobem na dostęp do dodatkowego źródła pieniędzy.

Największe zalety pożyczki na rok z taRata.pl:

 • Mniejsza szansa na decyzję odmowną: Jednoczesne wnioskowanie do wielu firm.
 • Elastyczne warunki: Dotyczące kwoty pożyczki i okresu spłaty.
 • Prosty wniosek przez Internet: Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut.
 • Szybka wypłata środków: Bez zbędnych formalności, czy zaświadczeń.
 • Dostępność dla osób ze słabą historią kredytową w BIK: Możliwość otrzymania pożyczki nawet przy słabszej historii kredytowej.
 • Jeden wniosek, wiele możliwości: Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel.
 • Żadnych opłaty: korzystanie z usług taRata.pl nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Czy można otrzymać pożyczkę na 12 miesięcy bez BIK?

Dokładne warunki otrzymania pożyczki zależą od konkretnego pożyczkodawcy. Wśród firm, z którymi współpracujemy, są takie, które przymykają oko na słabszą historię kredytową. Pożyczki na rok bez BIK są więc szansą na dodatkowe pieniądze także dla osób, które w przeszłości miały problemy ze spłatą zobowiązań. Może to być choćby opóźnienie w płatności, powodujące negatywny wpis do Biura Informacji Kredytowej.

BIK jest bazą danych zawierającą informacje na temat zobowiązań Polaków. Trafiają tam informacje o pomyślnie i terminowo zakończonej spłacie – poprawiając naszą historię kredytową. Z drugiej strony, wpisy świadczące o zaległościach lub zaniechaniu spłaty mogą pogorszyć naszą historię. Wtedy niektóre instytucje, w szczególności banki, mogą odmówić udzielenia pożyczki.

Pożyczki na rok bez sprawdzania BIK mogą być też dobrym rozwiązaniem dla osób młodych, które nie mają jeszcze żadnej historii kredytowej.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki na rok?

Wymagania stawiane klientom mogą się różnić, ale zazwyczaj należy spełnić kilka podstawowych warunków. Pożyczki długoterminowe na 12 miesięcy są dostępne dla osób:

 • pełnoletnich
 • posiadających polskie obywatelstwo
 • mających odpowiednią zdolność kredytową
 • ze źródłem dochodów (niekoniecznie stałym)
 • mających numer telefonu i adres e-mail (w celach kontaktowych)

Niezbędne jest również posiadanie konta w polskim banku, służącego do wypłaty środków po akceptacji wniosku i podpisaniu umowy.